UITGEEST – Zowel op woensdagmiddag 21 juli als op zaterdagavond 24 juli zijn er snelheidscontroles uitgevoerd. Er werden ruim 250 overtredingen geconstateerd, waarvan een bestuurder met maar liefst 168 km/u zijn personenauto bestuurde. Deze bestuurder zal zijn rijbewijs binnenkort moeten inleveren.
Controle snelheid Geesterweg
Op zondagavond is er een snelheidscontrole uitgevoerd op de Geesterweg en wel tussen de Prinses Beatrixlaan en de Castricummerweg. Hier werden ruim 50 overtredingen geconstateerd.
Controle Uitgeestermeer.
Op vrijdag 23 juli werden er controles uitgevoerd op het Uitgeestermeer. Er werden hier diverse personen gewaarschuwd en een tweetal personen werd genoteerd voor een te hoge snelheid en het niet hebben van een geldig vaarbewijs.